Rapid UluslararasA� TaAYA�macA�lA�k

Rapid, 1965 yA�lA�nda uluslararasA� nakliye sektA�rA?ne adA�m atmA�AY bir aile AYirketidir. 1970a��lerde 100 tA�rlA�k filosuyla TA?rkiyea��nin uluslararasA� taAYA�macA�lA�k sektA�rA?ndeki A�ncA? firmalarA� arasA�na girmiAYtir. 1989a��da ilk yurtdA�AYA� ofisini Romanyaa��da aA�an Rapid, TA?rkiye-Romanya hattA�nA�n lideri haline gelmiAYtir. UluslararasA� taAYA�macA�lA�k alanA�nda yA�llardA�r edindiAYi tecrA?be ile gA?venli ve A?stA?n nitelikli uluslararasA� nakliye hizmeti sunan Rapid AYu anda bunlarA�n dA�AYA�nda; TA?rkiye a�� Rusya, TA?rkiye a�� Kazakistan, TA?rkiye a�� A�ran, TA?rkiye a�� Bulgaristan, Rusya a�� Kazakistan, Rusya a�� Romanya, TA?rkiye a�� Polonya, TA?rkiye a�� Sirbistan, Romanya a�� Moldovya, SA�rbistan a�� Rusya, Bulgaristan a�� Rusya, Romanya a�� A�ran, GA?rcistan a�� Kazakistan hatlarA�nda da da faaliyet gA�stermektedir.

istatistik


ReferanslarA�mA�z

A?lke SorumlularA�mA�z

Rusya Kara Nakliye Sorumlusu

Dinara Unerbekova

dinara.unerbekova@rapid.com.tr

+90 531 307 08 15


Rusya Kara Nakliye Sorumlusu

Rimma Yak

rimma.degtareva@rapid.com.tr

+90 549 668 08 58


Rusya Kara Nakliye Sorumlusu

Valentine Manea

valentin.manea@rapid-logistica.ro

+4 0788 460 411


Rusya Kara Nakliye Sorumlusu

Levent Ali

levent.ali@rapid-logistica.ro

+4 0788 495 043


Rusya Kara Nakliye Sorumlusu

YaAYar Tuna

yasar.dilek@rapid.com.tr

+90 533 243 50 05


Romanya Kara Nakliye Sorumlusu

Zmarandache Alice Marilena

alice.zmarandache@rapid-logistica.ro

+0788 495 041


Romanya Kara Nakliye Sorumlusu

Otilia Nedelciu

otilia.nedelciu@rapid-logistica.ro

+0788 460 413


Romanya Kara Nakliye Sorumlusu

Sinem KA�se

sinem.kose@rapid.com.tr

+90 533 375 64 66


Romanya Kara Nakliye Sorumlusu

KA?bra Ulukan

kA?bra.ulukan@rapid.com.tr

+90 533 413 22 95


Romanya Kara Nakliye Sorumlusu

Eda KA�zA�lhan

eda.kizilhan@rapid.com.tr

+90 534 594 35 17


Romanya Kara Nakliye Sorumlusu

MA?jde Tekin

mA?jde.tekin@rappid.com.tr

+90 534 655 70 71


Romanya Kara Nakliye Sorumlusu

Esin Kaya

esin.kaya@rapid.com.tr

+90 212 252 38 33


A�ran Kara Nakliye Sorumlusu

Amir Ankadidze

amirankadidze.rapidgeorgia@gmail.com

+995 5777 500 80


A�ran Kara Nakliye Sorumlusu

FA�rat DevelioAYlu

fdevelioglu@rapid.com.kz

+7 701 754 08 74


Polonya Kara Nakliye Sorumlusu

Hatice Emir

hatice.emir@rapid.com.tr

+90 212 252 38 33


GA?rcistan Nakliye Sorumlusu

Arzu Naciye Tokbaylar

arzu.dilmen@rapid.com.tr

+90 212 252 38 33


Kazakistan Partner

Hatice Karyol

hatice@rapid.com.tr

+90 212 252 38 33


Sahip


Sahip