Rapid Uluslararası Taşımacılık

Rapid, 1965 yılında uluslararası nakliye sektörüne adım atmış bir aile şirketidir. 1970’lerde 100 tırlık filosuyla Türkiye’nin uluslararası taşımacılık sektöründeki öncü firmaları arasına girmiştir. 1989’da ilk yurtdışı ofisini Romanya’da açan Rapid, Türkiye-Romanya hattının lideri haline gelmiştir. Uluslararası taşımacılık alanında yıllardır edindiği tecrübe ile güvenli ve üstün nitelikli uluslararası nakliye hizmeti sunan Rapid şu anda bunların dışında; Türkiye – Rusya, Türkiye – Kazakistan, Türkiye – İran, Türkiye – Bulgaristan, Rusya – Kazakistan, Rusya – Romanya, Türkiye – Polonya, Türkiye – Sirbistan, Romanya – Moldovya, Sırbistan – Rusya, Bulgaristan – Rusya, Romanya – İran, Gürcistan – Kazakistan hatlarında da da faaliyet göstermektedir.

istatistik


Referanslarımız

Ülke Sorumlularımız

Rusya Kara Nakliye Sorumlusu

İrina Özdemir

irina.ozdemir@rapid.com.tr

+90 531 274 95 47


Rusya Kara Nakliye Sorumlusu

Viktoria Korovai

viktoria.korovai@rapid.com.tr

+90 533 815 56 72


Rusya Kara Nakliye Sorumlusu

Shama Menase

shama.menase@rapid.com.tr

+90 535 025 70 48


Rusya Kara Nakliye Sorumlusu

Dinara Unerbekova

dinara.unerbekova@rapid.com.tr

+90 531 307 08 15


Rusya Kara Nakliye Sorumlusu

Rimma Yak

rimma.degtareva@rapid.com.tr

+90 549 668 08 58


Romanya Kara Nakliye Sorumlusu

Valentine Manea

valentin.manea@rapid-logistica.ro

+4 0788 460 411


Romanya Kara Nakliye Sorumlusu

Levent Ali

levent.ali@rapid-logistica.ro

+4 0788 495 043


Romanya Kara Nakliye Sorumlusu

Yaşar Tuna

yasar.dilek@rapid.com.tr

+90 533 243 50 05


Romanya Kara Nakliye Sorumlusu

Zmarandache Alice Marilena

alice.zmarandache@rapid-logistica.ro

+0788 495 041


Romanya Kara Nakliye Sorumlusu

Otilia Nedelciu

otilia.nedelciu@rapid-logistica.ro

+0788 460 413


Romanya Kara Nakliye Sorumlusu

Sinem Köse

sinem.kose@rapid.com.tr

+90 533 375 64 66


Romanya Kara Nakliye Sorumlusu

Kübra Ulukan

kübra.ulukan@rapid.com.tr

+90 533 413 22 95


İran Kara Nakliye Sorumlusu

Eda Kızılhan

eda.kizilhan@rapid.com.tr

+90 534 594 35 17


İran Kara Nakliye Sorumlusu

Müjde Tekin

müjde.tekin@rappid.com.tr

+90 534 655 70 71


Polonya Kara Nakliye Sorumlusu

Esin Kaya

esin.kaya@rapid.com.tr

+90 212 252 38 33


Gürcistan Nakliye Sorumlusu

Amir Ankadidze

amirankadidze.rapidgeorgia@gmail.com

+995 5777 500 80


Kazakistan Partner

Fırat Develioğlu

fdevelioglu@rapid.com.kz

+7 701 754 08 74


Sahip

Alp Dilmen

alpdilmen@rapid.com.tr

+90 532 271 22 82


Sahip

Ata Dilmen

ata.dilmen@rapid.com.tr

+90 532 271 22 83