Kazakistan Türkiye Nakliye

Rusya hattımızın gelişmesi ile beraber Rusyaya çalışan müşterilerimizden Kazakistan ile ilgili yükleme taleplerinin yoğun bir şekilde gelmesi ile birlikte Kazakistanda bir yapılanmaya gitmeye karar verdik ve 2014 yılında Kazakistanda 15 yıldır yaşayan Sn.Fırat Develioglu ile bir işbirliğine gittik ve Rapid Kazakistan olarak faaliyetlerimize başladık. Bu hatta

1)Türkiyeden direk tır ile (Kamyon Römork – Mega – Frigorofik tırlar ile) taşıma yapabiliyoruz.

2)Türkiyeden Çerkezköyden Rus vagonları ile mal aktarımı yapmadan Kazakistana taşıma yapabiliyoruz.

3)Türkiyeden Tırla veya Konteyner ile Gürcistan Potiye Potidende malları Tren Vagonlara aktarma ile tüm Kazakistan şehirlerine vagon ile taşıma yapabiliyoruz.

4)Türkiyeden Novo ya oradanda mal aktarımı yapmadan aynı konteyneri platform vagona aktarma yaparak tüm Kazakistan şehirlerine taşıma yapabiliyoruz.

Türkiye Kazakistan Hattında Neden Rapid Lojistik ile Çalışmalısınız?

Türkiye Kazakistan Hattında Hizmet Verdiğimiz Şirketler

Türkiye-Kazakistan arasında Sır boya-Platform Metal-Hayat kimya-Apeks Firmalarının düzenli taşımalarını yapıyoruz. Eczacıbaşı Vitra Firmasının yıllık ihalesini kazandık.

Türkiye Kazakistan arasında Gürcüstan bayraklı ve Ukranya Bayraklı araçlarımızla taşıma yapmaktayız.

Apeks firmasının Cam yüklerini Konteyner ile Rusyaya Rusyadandanda platform vagon trenlerine aktararak mal ajtarımı yapmadan aynı konteynerlerle Almataya kadar taşıma yapmaktayız.

Metal Yapı Firmasının Türkiye Kazakistan tır taşımalarını yapıyoruz.

Kazakistan ofisimizi geliştiriyoruz ve Moskova ofisimizle irtibatını geliştirerek Rusya Kazakistan arasındaki Tır Taşımalarımızı arttırmayı hedefliyoruz.

Kazakistan ofisimizin gelişmesiyle birlikte Kazakistan içindeki tren taşımalarını geliştirmeyi hedefliyoruz aynı zamanda Kazakistandan 3.ülkelere olan tren taşımalarını yapabilecek alt yapımızıda kuruyoruz

Türkiye Kazakistan Nakliye Sorumlusu arkadaşlarımız vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz: